Przewleczka łańcucha ocynk, 7 mm KN70V

Kod produktu: KN70V
12,90 zł brutto 12.90
Cena netto: 10,49 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Dostepny
Czas wysylki od 48 godzin
Dostawa od 12,90 zl
Ilosc szt.
Masz pytania odnosnie tego produktu? Zadzwon do nas — kod: KN70V
Gwarancja oryginalnosci
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,90 zl
Bezpieczne platnosci

Opis

Przewleczka łańcucha ocynkowana 7 mm — KN70V

Przewleczka łańcucha ocynkowana KN70V, grubość 7 mm — do łączenia, skracania i naprawy łańcuchów w systemach uwięzi bydła w oborach.

Przewleczka łańcucha ocynkowana KN70V o grubości 7 mm to element do łączenia, skracania i naprawy łańcuchów żłobowych i uwięziowych w oborach. Przewleczka (zwana też ogniwem szybkozłącznym) umożliwia połączenie dwóch łańcuchów lub skrócenie łańcucha bez narzędzi. Cynkowanie zapewnia trwałość w wilgotnym środowisku obory.

Przewleczka 7 mmDo łańcuchów żłobowych i uwięziowych 7 mm
Łączenie łańcuchówSzybkie łączenie i skracanie bez narzędzi
Nr kat. KN70VDostępna też w 8 mm (KN80V)
Stal ocynkowanaTrwałość w środowisku obory

Dane techniczne

Numer katalogowyKN70V
TypPrzewleczka łańcucha (ogniwo szybkozłączne)
Grubość7 mm
MateriałStal ocynkowana
PrzeznaczenieŁączenie i naprawa łańcuchów żłobowych i uwięziowych

Wskazówki

  • Przewleczka KN70V do łańcuchów 7 mm — dopasuj rozmiar przewleczki do grubości łańcucha. Do łańcuchów 8 mm stosuj KN80V.
  • Przewleczki przydatne przy naprawie przerwanego łańcucha — pozwalają szybko połączyć dwa końce łańcucha bez potrzeby spawania lub wymiany całego łańcucha.
  • Skontaktuj się z nami w sprawie przewleczek w rozmiarze 8 mm (KN80V) i innych akcesoriów do systemów łańcuchowych uwięzi bydła.

Często zadawane pytania

Do czego służy przewleczka KN70V?
Przewleczka łańcucha KN70V (7 mm, ocynkowana) to ogniwo szybkozłączne do łączenia, skracania i naprawy łańcuchów żłobowych i uwięziowych — umożliwia szybkie połączenie łańcuchów bez spawania.
Do jakiej grubości łańcucha stosować KN70V?
Przewleczka KN70V przeznaczona do łańcuchów o grubości ogniwa 7 mm. Do łańcuchów 8 mm stosuj KN80V. Stosuj zawsze przewleczkę o tej samej grubości co łańcuch.
Jak zastosować przewleczkę do naprawy łańcucha?
Przesuń oba końce połączenia przez ogniwa przewleczki, zamknij przewleczkę zgodnie z jej typem (śruby lub zaciski). Sprawdź po montażu, czy połączenie jest pewne — przewleczka powinna być tak wytrzymała jak reszta łańcucha.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium