Lampa grzewcza eHeat Plus

665,83 zł 665.83
Wybierz ilość szt.
Producent: Kramp
Kod produktu: EHEATEU
Dostępny
Dostawa od 11,90

Masz pytania odnośnie tego produktu?

Zadzwoń do nas i podyktuj poniższy numer katalogowy:

EHEATEU

Opis

Numer części EHEATEU
Jednostka sztuka
Informacje techniczne Lampa grzewcza eHeat to inteligentna i energooszczędna alternatywa dla tradycyjnych promienników podczerwieni, pozwala na oszczędzenie nawet 60% energii elektrycznej w stosunku do tradycyjnych promienników.
Lampa eHeat posiada sterownik który, stopniowo w ciągu 10 dni obniża temperaturę, zaczynając od temperatury 32 ⁰C w pierwszym dniu, uzyskuje temperaturę 20 ⁰C gdy prosięta osiągną wiek około 10 dni. Dzięki temu prosięta przyzwyczajają się temperatury panującej w budynku. Maksymalna temperatura utrzymywana jest tylko w pierwszym dniu.
Zastosowany termostat zapewnia bezobsługową regulację temperatury dla prosiąt, dzięki czemu mamy pewność że, temperatura w gnieździe prosiąt jest odpowiednia (nie dochodzi do przegrzania lub ziębnięcia prosiąt). Jest to rozwiązanie które, oszczędza czas oraz energię elektryczną zwiększając zyski z hodowli.
Lampa eHeat posiada bardzo trwałą konstrukcję z izolowaną obudową dzięki czemu cała energia ogrzewania jest kierowana w kierunku gniazda i nie dochodzi do przegrzewania pomieszczeń w których przebywają lochy. Lampa cechuje się bardzo długim okresem użytkowania. Nie wymaga montażu nowej instalacji elektrycznej wystarczy podłączyć do istniejącego gniazdka, Lampy nie trzeba demontować na czas sprzątania. Lampa eHeat to:

  • Dobrostan i wyższa produkcja – wyrównana temperatura w gnieździe to bezpieczeństwo i komfort dla prosiąt – lepsze wykorzystanie paszy - optymalne przyrosty – mniej chorób i upadków
  • Oszczędność energii – automatyczna kontrola temperatury w trakcie 10 dni oraz automatyczne wyłączanie po upływie tego czasu.
  • Inteligentny system który oszczędza twój czas i zapewnia prosiętom idealny mikroklimat.
Moc 150 W
Zasilanie napięciem 230 V
Długość 710 mm
Szerokość 200 mm
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium